JURA PARK BAŁTÓW

JURA PARK BAŁTÓW

CENA: NA ZAPYTANIE

TERMIN: DO USTALENIA

TRANSPORT: AUTOKAR/BUS

PROGRAM:

  1. Sabatówka - Wioska Słowiańska

Sabatówka to magiczne miejsce. Tu nierzeczywiste przeplata się z realnym. Przekraczając  jej  bramę  przeniesiecie  się w  świat baśni, czarownic i białej magii.

  1. Zwierzyniec Bałtowski górny i dolny

Zwierzyniec Bałtowski to malowniczy park safari, w którym znajdziesz kilkadziesiąt   gatunków zwierząt zarówno tych rodzimych jak i egzotycznych przedstawicieli z innych kontynentów. Możemy je obserwować na wyciągnięcie ręki. Zwiedzanie Górnego Zwierzyńca odbywa się schoolbusem, natomiast część dolna pieszo.

  1. Polska w miniaturze

Polska w miniaturze to park miniatur uformowany na  kształt  Polski.  Obszar o powierzchni ok 1 hektara z zaznaczonymi głównymi rzekami, jeziorami, krainami geograficznymi, 48 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne  powstałe na przestrzeni 500 lat, a znajdujące się obecnie w  granicach Polski.

  1. Jurajskie Prehistoryczne Oceanarium

Prehistoryczne Oceanarium to miejsce, które sprawi, że przeniesiesz się w świat podwodnego życia ogromnych gadów. To sceny, w  których staniesz „oko w oko” z gatunkami, które żyły  na Ziemi  tysiące  lat temu.

  1. Jura Park

Wzdłuż blisko kilometrowej ścieżki dydaktycznej znajduje się blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Cała trasa została podzielona na okresy geologiczne, dzięki czemu możemy chronologicznie poznawać  burzliwą historię rozwoju życia na   naszej planecie.

  1. Muzeum Jurajskie

Zgromadzone zostały tu liczne skamieniałości prehistorycznych dinozaurów. Na wystawie w bałtowskim muzeum dinozaurów, nie zabraknie skamieniałości odkrywanych w Bałtowie i jego okolicach. Zwiedzający dowiedzą się, co jadały dinozaury i zobaczą niezwykłe morskie organizmy żyjące na tych obszarach w erze mezozoicznej.

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

Transport autokarem/busem klasy turystycznej, ubezpieczenie NNW 10,000 zł/os, bilety wstępu, opieka pilota/pracownika biura, opieka przewodników miejskich,  podatek vat marża

ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE:

-

INFORMACJE DODATKOWE:

-

UWAGI:

Przedstawiony program jest jedynie propozycją i może zostać zmodyfikowany na życzenie Zamawiającego